Друкувати
PDF
08
липня
2009

Конкурс тренерів (національних експертів)


Конкурс тренерів (національних експертів)

для участі у тренінгах із запровадження ґендерних знань та ґендерної чутливості в систему педагогічної освіти
(серпень 2009 р. – лютий 2010 р.)
 
 

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує конкурс тренерів (національних експертів) для участі у навчальній програмі із запровадження ґендерних знань та ґендерної чутливості в систему педагогічної освіти, яка реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і ПРООН.


 


 
Зазначене навчання заплановано з метою підготовки тренерів, які згодом повинні проводити тренінги в різних регіонах України для вчителів та студентів педагогічних навчальних закладів для підвищення їхніх ґендерних знань та ґендерної чутливості. Навчання тренерів будуть проводити спеціально запрошені міжнародний та національний експерти. Активним учасникам програми, які успішно пройдуть підготовку та складуть кваліфікаційні іспити, будуть видані свідоцтва міжнародного рівня, а також буде запропонована подальша співпраця з проведення семінарів в рамках Програми. 

Навчання відбуватиметься без відриву від основного місця роботи і не передбачатиме найму на постійне місце роботи в Програму рівних можливостей та прав жінок в Україні.

До участі у конкурсі запрошуються:

викладачі, науковці, представники громадських організацій, які мають досвід участі та проведення тренінгів, а також досвід роботи у сфері шкільного викладання. 

Вимоги до кандидатів

• ґрунтовні знання у галузі загальної теорії ґендерних досліджень та ґендерної політики;
• досвід викладацької/тренерської роботи;
• можливість взяти участь у чотирьох 6(5)-денних тренінгах, які відбуватимуться в різних регіонах України в період з серпня 2009 р. до лютого 2010 р.;
• можливість виїзду в інші регіони протягом наступних двох років з метою проведення тренінгів для вчителів та студентів педагогічних навчальних закладів;
• досвід роботи у навчальних закладах є додатковою перевагою; 
• досвід розробки та впровадження проектів з питань підвищення ґендерних знань та ґендерної чутливості будуть додатковими перевагами; 
• знання англійської мови є додатковою перевагою.


Процедура відбору та участі у програмі:

1. Подання заявок на участь у конкурсі (натисніть тут, щоб завантажити файл)– до 20 липня 2009 р. 
2. До заявки слід додавати CV та заповнену UN Personal History Form, яку можна завантажити за адресою
  http://www.un.kiev.ua/bc/jobs/un_personal_history_form.doc . 
3. У разі виникнення потреби з кандидатами додатково може бути проведено співбесіду або зроблено запит на отримання додаткових відомостей. 
4. Відбір учасників (буде відібрано 60 осіб) буде завершено 25 липня 2009 р.
5. Період проведення тренінгів – серпень, вересень-жовтень та жовтень-листопад 2009 р. (учасників буде розподілено на групи).
6. Підсумковий тренінг, під час якого буде вручено свідоцтва, – січень-лютий 2009 р. 

Навчання тренерів здійснюється на безоплатній основі. Учасникам буде забезпечено проживання та компенсовано вартість проїзду. 

Документи з приміткою «Конкурс тренерів» просимо надсилати на електронну адресу genderATundp.org.ua. У разі потреби додаткову інформацію можна отримати за тел. +38 044 569 14 87 або +38 044 569 40 75.