Друкувати
PDF
08
липня
2009

Конкурс тренерів (національних експертів)

Конкурс тренерів (національних експертів)

для участі у тренінгах з питань запобігання насильству в сім’ї
(серпень 2009 р. – лютий 2010 р.)


Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує конкурс тренерів (національних експертів) для участі у навчальній програмі з питань запобігання насильству в сім’ї, яка реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і ПРООН.


Зазначене навчання заплановано з метою підготовки тренерів, які згодом повинні проводити тренінги в різних регіонах України для дільничних інспекторів з питань запобігання та боротьби з насильством в сім’ї. Навчання тренерів будуть проводити спеціально запрошені міжнародний та національний експерти. Активним учасникам програми, які успішно пройдуть підготовку та складуть кваліфікаційні іспити, будуть видані свідоцтва міжнародного рівня, а також буде запропонована подальша співпраця з проведення семінарів в рамках Програми. 

Навчання відбуватиметься без відриву від основного місця роботи і не передбачатиме найму на постійне місце роботи в Програму рівних можливостей та прав жінок в Україні.

До участі у конкурсі запрошуються:

викладачі, науковці, представники громадських організацій, які мають досвід участі та проведення тренінгів, а також досвід роботи з впровадження інструментів запобігання насильству в сім’ї. 

Вимоги до кандидатів

• ґрунтовні знання у галузі досліджень з питань боротьби з насильством в сім’ї, ґендерним насильством, з ґендерної політики, стратегічного планування;
• досвід розробки навчальних програм та курсів і матеріалів;
• досвід викладацької/тренерської роботи;
• можливість взяти участь у чотирьох 6-денних тренінгах, які відбуватимуться в різних регіонах України в період з серпня 2009 р. до лютого 2010 р.;
• протягом наступних двох років можливість виїзду в інші регіони (за домовленістю) з метою проведення тренінгів для дільничних інспекторів з протидії насильству в сім’ї;
• досвід служби в органах внутрішніх справ є додатковою перевагою; 
• досвід розробки та впровадження проектів з питань протидії ґендерному насильству та насильству в сім’ї будуть додатковими перевагами; 
• знання англійської мови є додатковою перевагою.

Процедура відбору та участі у програмі:

1. Подання заявок на участь у конкурсі (натисніть тут, щоб завантажити файл) – до 20 липня 2009 р. 
2. До заявки слід додавати CV та заповнену UN Personal History Form, яку можна завантажити за адресою
  http://www.un.kiev.ua/bc/jobs/un_personal_history_form.doc . 
3. У разі виникнення потреби з кандидатами додатково може бути проведено співбесіду або зроблено запит на отримання додаткових відомостей. 
4. Відбір учасників (буде відібрано 60 осіб) буде завершено 25 липня 2009 р.
5. Період проведення тренінгів – серпень, вересень-жовтень та жовтень-листопад 2009 р. (учасників буде розподілено на групи).
6. Підсумковий тренінг, під час якого буде вручено свідоцтва, – січень-лютий 2009 р. 

Навчання тренерів здійснюється на безоплатній основі. Учасникам буде забезпечено проживання та компенсовано вартість проїзду. 

Документи з приміткою «Конкурс тренерів» просимо надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . У разі потреби додаткову інформацію можна отримати за тел. +38 044 569 14 87 або +38 044 569 40 75.