Кампанія Генсека ООН

Друкувати
PDF
12
червня
2009

Кампанія Генерального Секретаря ООН

У лютому 2008 року Генеральний Секретар ООН Пан Гі-мун ініціював кампанію «Разом подолаємо насильство щодо жінок». Ця кампанія, розрахована на декілька років, націлена на попередження та викорінення насильства над жінками та дівчатками в усіх куточках світу. 
Насильство над жінками це не тільки грубе порушення прав людини, але й величезні соціальні та економічні витрати, які гальмують та зменшують жіночий внесок у світовий розвиток. Такий стан речей ставить під загрозу міжнародні домовленості з виконання Цілей Розвитку Тисячоліття. 
 Кампанія «Разом подолаємо насильство щодо жінок» триватиме з 2008 до 2015 року. Вона закликає всі уряди, громадянське суспільство, жіночі організації, молодих людей, приватний сектор, медіа служби та всі агенції ООН об’єднатися і дати відсіч глобальній епідемії насильства над жінками та дівчатами. Кампанія базується на існуючих міжнародно-правових відносинах та політичній волі, а також використовує підсилену увагу до цього питання, що знаходить відображення у зростаючій кількості ініціатив, що висуваються партнерами в рамках системи ООН, урядами та громадськими організаціями. 
«Не існує єдиної методики боротьби з насильством над жінками. Те, що спрацювало в одній країні, може закінчитися безрезультатно у іншій. Кожна нація має розробити власну стратегію», - наголосив Генеральний Секретар на початку кампанії. - «Але є одна проста істина, спільна для всіх країн, культур та громад – насильство над жінками ніколи не було і не буде прийнятним, простимим чи терпимим».