Друкувати
PDF
15
січня
2009

21 січня 2009 року - запуск проекту

Європейський Союз та Програма Розвитку ООН спільно з Урядом України розпочинають новий гуманітарний проект

- Заробітна плата жінок у середньому складає 68,6% від заробітної плати чоловіків; 
- більше 40% хлопчиків до 16 років не мають шансу дожити до 60 років;
- щороку більше 1000 жінок помирають через домашнє насильство;
- чоловіки у 4 рази частіше за жінок скоюють самогубства.
Ці та інші факти свідчать про те що українське суспільство стоїть перед серйозними загрозами, дуже часто не усвідомлюючи їх причини.
Для усунення негативних тенденцій в розвитку сучасного українського суспільства розпочинає свою роботу новий спільний проект Програми Розвитку ООН в Україні, Представництва Європейської Комісії в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку і Уряду України. 
Проект має назву «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні» та розрахований на 3 роки.
21 січня 2009 року у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України відбудеться офіційна презентація та церемонія запуску проекту.

Проект ставить перед собою мету боротися не лише за права жінок, а сприяти дотриманню прав кожного заради усіх. 
Серед основних завдань проекту – сприяння Уряду у виконанні програм ґендерної рівності та впровадженні відповідного законодавства; розвиток культури і освіти без ґендерної упередженості; створення умов, сприятливих для подолання насильства над жінками та дітьми; посилення спроможності владних інституцій у впровадженні ґендерної рівності та регіональний ґендерний розвиток.

Участь у заході візьмуть: Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, Постійний Координатор ООН в Україні Френсіс О’Доннелл, керівник Управління програм допомоги в Україні / координатор з питань співпраці Представництва Європейської Комісії в Україні Лаура Гараняні, керівник офісу SIDA в Україні Мір’я Петерсон, представники Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, міжнародних організацій.
 Початок заходу об 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 7.
 
Для отримання акредитації звертайтесь, будь-ласка, до Миколи Ябченка, +38 067 290 55 01, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .