Друкувати
PDF
20
лютого
2009

ПРООН проведе освітню програму з підвищення кваліфікації

Харків, 1-3 березня. За підтримки Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні (проект, який співфінансується Європейським Союзом, Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку Sida, Програмою розвитку ООН, та впроваджується ПРООН) спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації та Харківським обласним ґендерним ресурсним центром буде проведено Всеукраїнську освітню програму з підвищення кваліфікації для директорів ґендерних ресурсних центрів України.
Координатор Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні Лариса Кобелянська повідомила, що мета освітньої програми – підвищення кваліфікації директорів діючих та новостворених ґендерних ресурсних та освітніх центрів, а також підготовка кадрів для центрів, які планується відкрити впродовж 2009 р. за підтримки Програми рівних можливостей і прав жінок в Україні ПРООН.
Також Лариса Кобелянська зазначила, що для проведення освітньої програми організатори запросили національних експертів з ґендерної політики, дослідників та практиків. Програма буде організована в режимі інтерактивного навчання та інформування.
Директор Харківського обласного ґендерного ресурсного центру Тетяна Ісаєва, яка є однією з організаторів освітньої програми, уточнила, що учасники візьмуть участь у навчальних екскурсіях, панельній дискусії, будуть ознайомлені з формами і методами ґендерної просвіти та інформування в умовах економічної кризи та отримають пакет роздаткових матеріалів для подальшого використання у практичній роботі.
В рамках проведення освітньої програми буде відкрито Музей ґендерної рівності, жіночої історії, історії жіночого та ґендерного руху, а також презентовано фільм про українських жінок, які зробили значний внесок у розвиток жіночого руху.
Для детальнішої інформації звертайтесь до Миколи Ябченка, Програма рівних можливостей та прав жінок, тел.: +38 067 290 55 01, +38 044 569 40 75, mykola.yabchenkoATundp.org.ua.