Друкувати
PDF
26
лютого
2009

Чоловіки-лідери об’єднуються проти насильства!

У 2009 році Організація Об’єднаних Націй у всьому світі відзначатиме Міжнародний жіночий день під гаслом «Жінки і Чоловіки: єднаймося заради припинення насильства щодо жінок».
В рамках Національної кампанії «Стоп насильству!» українські чоловіки, які відіграють значну роль у розвитку суспільства, вирішили об’єднатись і створити «Національну мережу чоловіків-лідерів проти насильства» з метою привернення уваги суспільства та подолання цього страшного явища.

4 березня 2009 року відбудеться прес-конференція з нагоди створення Національної мережі чоловіків-лідерів проти насильства. 

Серед тих, хто підтримали цю ініціативу – видатні спортсмени, артисти, політики.
Організатори проведення заходу: підкомітет з міжнародно-правових питань та ґендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні (спільний проект Програми розвитку ООН та Європейського Союзу).

В Україні, за експертними оцінками, кожна третя жінка зазнає насильства з боку свого чоловіка або партнера.
Лише протягом 10 місяців 2008 року майже 56 тисяч осіб було поставлено на облік за вчинення насильства в сім’ї.

Прес-конференція розпочнеться о 12:00 у приміщенні Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України за адресою м. Київ, вул. Банкова 5\7, к. 111. 

Шановні панове журналісти!
Акредитуватись та отримати детальнішу інформацію Ви можете за телефонами: 
044 569 40 75, 067 290 55 01 (Микола Ябченко).

Акредитація завершується 3 березня о 12:00!!!