Друкувати
PDF
28
жовтня
2009

Перенесено!!!

ДО УВАГИ

ЖУРНАЛІСТІВ/ЖУРНАЛІСТОК, РЕДАКТОРІВ/РЕДАКТОРОК ЗМІ, КЕРІВНИКІВ/КЕРІВНИЦЬ ПРЕС-ЦЕНТРІВ, СПІВРОБІТНИКІВ/СПІВРОБІТНИЦЬ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА РЕКЛАМНИХ АГЕНЦІЙ!

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, управління у справах сім’ї та молоді Харківської обласної адміністрації та обласний ґендерний ресурсний центр за сприяння Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄК-ПРООН проводять Всеукраїнську програму з ґендерної просвіти для керівників/керівниць прес-центрів, редакторів/редакторок ЗМІ, журналістів/журналісток, співробітників/співробітниць інформаційних та рекламних агенцій.

Програма проходитиме у Харкові 3-4 грудня 2009 р. у рамках Національної кампанії «Стоп насильству!», Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та обласної акції «Зупинимо насильство разом!».

У програмі передбачено:

 

  • робота кінозалу з демонстрацією фільмів та відео роликів з ґендерної проблематики та запобігання ґендерного насильства;
  • засідання дискусійного клубу;
  • обговорення юридичних аспектів реалізації  державної ґендерної політики;
  • презентація інформаційних ресурсів з ґендерної проблематики та запобігання ґендерного насильства;
  • презентація  виставки «Світ без насильства» та нових експозицій першого в Україні Музею історії жіноцтва, історії жіночого та ґендерного руху;
  • презентація Довідника «Світ після Пекіну: 15 років поспіль».

 

Учасники/учасниці програми матимуть можливість презентувати власні інформаційні та рекламні ресурси.

 Учасники/учасниці отримають сертифікати та пакет роздаткових матеріалів (DVD диски із відео роликами та фільмами з ґендерної тематики та протидії ґендерному насильству, створеними у рамках Національної кампанії «Стоп насильству!», інформаційно-методичні матеріали, бази даних інформаційних ресурсів з ґендерної тематики та інш).

Кращу роботу, створену учасником/учасницею після проходження програми, буде подано на нагородження відзнакою «За ґендерну рівновагу», яку запроваджено Інформаційно-консультативним жіночим центром (м. Київ).

   Учасникам/учасницям забезпечуватиметься проживання та харчування, а також буде відшкодовано вартість проїзду відповідно до наданих оригіналів проїзних документів (автобус/потяг крім СВ). За участь у Програмі добові не виплачуються.

Заявки приймаються до 10 листопада 2009 р. на конкурсній основі. Анкета додається. Умовою участі у програмі є зобов’язання претендента/претендентки щодо використання отриманої інформації у подальшій роботі.

 

Контакти: Тетяна Ісаєва, директорка обласного ґендерного ресурсного центру

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

(050)-403-13-25;

(067)-660-48-81