Друкувати
PDF
19
жовтня
2009

Перенесено!!!

Оголошення про Форум ґендерних освітніх центрів
«Сучасні тенденції ґендерної освіти в Україні»
24-26 листопада 2009 р., Київ

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує про проведення Форуму ґендерних освітніх центрів «Сучасні тенденції ґендерної освіти в Україні», який реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми розвитку ООН.

Метою форуму є підтримка інституціоналізації ґендерної освіти в України, створення широкої регіональної мережі експертів та популяризація ґендерних знань серед громадськості.

До участі у Форумі запрошуються викладачі, науковці, представники громадських організацій, державні службовці, студенти, аспіранти.

В ході Форуму відбуватимуться тематичні засідання за такими напрямками:

1. Діяльність органів влади України у сфері ґендерної освіти
2. Регіональний досвід та кращі практики ґендерної освіти
3. Ґендерний аналіз шкільних підручників та навчальних програм
4. Впровадження ґендерних курсів для вищої школи
5. Інституціоналізація ґендерних студій в Україні

До виступу на тематичних секціях запрошуються усі бажаючі (до 7 хв.).
В рамках Форуму відбуватиметься Конференція молодих вчених «Ґендерна освіта та наука в Україні», де плануються виступи студентів та аспірантів з дослідженнями на ґендерну тематику (до 10 хв.). За результатами конференції планується публікація тез доповідей (вимоги до оформлення додаються).
В ході Форуму відбуватимуться ґендерні майстер-класи, як демонстрація досвіду та кращих практик ґендерних освітніх центрів України.
Учасникам Форуму буде забезпечено проживання та харчування, а також компенсовано вартість проїзду за рахунок організаторів. Учасники забезпечують себе квитками самостійно. Організатори відшкодовують витрати на поїздку до місця проведення Форуму і назад потягом (купе, плацкарт), електричкою, рейсовим автобусом та маршруткою з наданням оригіналу квитків в один бік та обов’язковою копією у зворотний. Не будуть відшкодовуватися: проїзд до місця проведення тренінгів літаком, власною машиною (відшкодування пального), у СВ, на таксі; переїзди містом; екскурсії; інші додаткові витрати.
Заявки на участь (завантажити форму) з приміткою «Форум» просимо надсилати Ользі Гальченко на електронну адресу olga.halchenko @ undp.org.ua.
Тези на конференцію з приміткою «Конференція» просимо надсилати Ігорю Гуцуляку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Заявки на проведення майстер-класів з приміткою «Майстер-клас» та відповідним описом просимо надсилати Михайлу Корюкалову на електронну адресу mikhail.koryukalov @ undp.org.
Заявки приймаються до 9 листопада 2009 р. після чого учасникам будуть розіслані персональні запрошення (до 20 листопада).
Заявки на участь від представників преси прохання надсилати до 21 листопада Миколі Ябченку на електронну адресу mykola.yabchenko @ undp.org.ua.
У разі потреби додаткову інформацію можна отримати за тел. +38 044 569 14 87 або +38 044 560 40 75.