Друкувати
PDF
11
лютого
2010

Всеукраїнський ґендерний освітній форум «Через освіту до рівності»

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує про проведення Всеукраїнського ґендерного освітнього форуму «Через освіту до рівності», який реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми розвитку ООН.
Метою форуму є підтримка інституціоналізації ґендерної освіти в України, створення широкої регіональної мережі експертів та популяризація ґендерних знань серед громадськості.  
До участі у Форумі запрошуються викладачі, науковці, представники громадських організацій, державні службовці, студенти, аспіранти.  
В ході Форуму відбуватимуться тематичні засідання та майстер-класи, передбачені у програмі Форуму. 
До виступу на тематичних секціях запрошуються усі бажаючі (до 7 хв.).
В рамках Форуму відбуватиметься Конференція молодих вчених «Ґендерна освіта та наука в Україні», де плануються виступи студентів та аспірантів з дослідженнями на ґендерну тематику (до 10 хв.). За результатами конференції планується публікація тез доповідей (вимоги до оформлення додаються).  
В ході Форуму відбуватимуться ґендерні майстер-класи, як демонстрація досвіду та кращих практик ґендерних освітніх центрів України.  
Учасникам Форуму буде забезпечено проживання та харчування, а також компенсовано вартість проїзду за рахунок організаторів. Учасники забезпечують себе квитками самостійно. Організатори відшкодовують витрати на поїздку до місця проведення Форуму і назад потягом (купе, плацкарт), електричкою, рейсовим автобусом та маршруткою з наданням оригіналу квитків в один бік та обов’язковою копією у зворотний. Не будуть відшкодовуватися: проїзд до місця проведення тренінгів літаком, власною машиною (відшкодування пального), у СВ, на таксі; переїзди містом; екскурсії; інші додаткові витрати. 
Заявки на участь з приміткою «Форум» просимо надсилати Ользі Гальченко на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Тези на конференцію з приміткою «Конференція» просимо надсилати Ігорю Гуцуляку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .  
Заявки на проведення майстер-класів з приміткою «Майстер-клас» та відповідним описом просимо надсилати Михайлу Корюкалову на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .  
Заявки приймаються до 12 лютого 2010 р. після чого учасникам будуть розіслані персональні запрошення. 
Заявки на участь від представників преси прохання надсилати до 15 лютого Миколі Ябченку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .  
У разі потреби додаткову інформацію можна отримати за тел. +38 044 569 14 87 або +38 044 569 40 75.