Наші новини

Друкувати
PDF
13
листопада
2011

«Ген рівності» української молоді: GenderFilmFest назвав переможців

genfest12 листопада 2011 року в Києві відбувся молодіжний кінофестиваль GenderFilmFest, організований Програмою розвитку ООН спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства соціальної політики України. Під час Фестивалю організатори та члени журі нагородили авторів найкращих короткометражок, що висвітлюють існуючі в суспільстві ґендерні стереотипи.

Друкувати
PDF
27
жовтня
2011

Українські та європейські політики та експерти обговорюють сучасні тенденції розвитку національних механізмів забезпечення рівності жінок та чоловіків

coe_smКиїв - В рамках головування України у Комітеті міністрів Ради Європи розпочала свою роботу дводенна Міжнародна конференція «Сучасні тенденції розвитку національних механізмів забезпечення рівності жінок та чоловіків в європейських країнах». Співорганізаторами конференції виступили Програма розвитку ООН та Представництво Європейського Союзу в Україні.

Друкувати
PDF
06
жовтня
2011

Час братися за олівець!!

caricature-smЯкщо ви вмієте малювати і не позбавлені почуття гумору, тоді цей конкурс для вас. Намалюйте гендерний стереотип, який зустрічається в повсякденному житті та отримайте шанс виграти графічний пристрій для малювання!

Конкурс ґендерної карикатури проводиться Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні за фінансування Європейського Союзу і Програми розвитку ООН та підтримки Асоціації карикатуристів.

Мета конкурсу - у гумористичній формі привернути увагу суспільства до ґендерних проблем та у візуальній формі продемонструвати недоречність поведінки у рамках ґендерних стереотипів. До участі запрошується молодь, однак роботи приймаються від усіх бажаючих незалежно від статі чи віку.

Друкувати
PDF
01
жовтня
2011

Ласкаво просимо до РІВНОГО світу!

quest-crСімферополь - Юні мешканці кримської столиці взяли участь у квесті, присвяченому питанням рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у суспільстві і боротьбою з домашнім насильством. Наймасовіший в історії півострова молодіжний квест зібрав півтори сотні учасників у суботу 1 жовтня. Гра проводилася спільно Міністерством освіти і науки, молоді та спорту АРК, Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН і сімферопольською молодіжною організацією «МАК – Многонациональный Актив Крыма».

Друкувати
PDF
23
вересня
2011

Визначено 20 найкращих методик уроку з питань подолання насильства в сім’ї

booksКиїв, 23 вересня. Завершилось підведення підсумків першого етапу конкурсу уроків з питань подолання насильства в сім’ї серед вчителів 5-11 класів, що проводиться Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.

Загалом на конкурс надійшло більше 100 заявок від вчителів з 19 регіонів України та різної спеціалізації.

Журі , до складу якого увійшли ґендерні експерти та представники міжнародних організацій, визначили 20 фіналістів конкурсу (список додається).

Зазначені 20 вчителів будуть запрошені до Києва на другий етап конкурсу. Під час другого етапу фіналісти на базі міських шкіл презентують на практиці свої методики столичним школярам та проведуть самоаналіз.

За результатами другого етапу конкурсу будуть визначені 3 переможця.