Наші новини

Друкувати
PDF
05
вересня
2011

Експерти розробили рекомендації по створенню ґендерних освітніх центрів

khar_2011_093-4 вересня у Харкові відбулась Школа із обміну досвідом щодо створення та діяльності центрів ґендерної освіти у вищих навчальних закладах. Учасниками Школи стали як існуючі центри ґендерної освіти, так і представники вищих навчальних закладів, які лише планують відкрити подібні підрозділи. Під час Школи, її учасники розробили типовий алгоритм створення та функціонування центру ґендерної освіти при вищому навчальному закладі.

Протягом двох днів учасники мали нагоду ознайомитись із досвідом центрів ґендерної освіти, що вже успішно функціонують в Україні. Зокрема свої практики представили Центр ґендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка, Закарпатський обласний Центр ґендерної освіти при Ужгородському національному університеті, Український центр ґендерної освіти при НТУУ «КПІ», Центр ґендерної освіти Харківської гуманітарно-педагогічної академії та ВГО «Ґендерний центр» з міста Луцьк.

Друкувати
PDF
01
вересня
2011

Олів’є Адам відвідав ґендерну кафедру Тернопільського педагогічного університету

tnpu-adamТернопіль – 30 серпня 2011 року Постійний Координатор Програми розвитку ООН в Україні Олів’є Адам в рамках робочого візиту західним регіоном країни відвідав Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка та зустрівся з його очільником.
Ректор університету Володимир Кравець подякував пану Адаму за плідну співпрацю, що відбувається завдяки «Програмі рівних можливостей та прав жінок в Україні» (спільний проект Програми розвитку ООН (ПРООН) та Європейського Союзу).
Нагадаємо, що минулого року, ТНПУ імені Гнатюка став одним з переможців конкурсу ЄС-ПРООН на створення ґендерних кафедр, завдяки чому в Університеті з’явилась Кафедра педагогіки та ґендерної рівності, яку очолив особисто ректор.

Друкувати
PDF
21
липня
2011

Українські судді взяли участь у навчальному візиті до Страсбурга (Франція)

starsЗ 4 по 9 липня 2011 року відбувся навчальний візит до Французької Республіки – міста Страсбурга делегації українських суддів, організований Програмою рівних можливостей і прав жінок в Україні, яка є проектом Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН), при спільній фінансовій підтримці ПРООН та Європейського Союзу. До складу делегації увійшли практикуючі судді судів загальної юрисдикції, адміністративного, окружних адміністративних судів, апеляційних сідів та Верховного Суду України, викладачі Національної школи суддів України та представники Державної судової адміністрації України.

Друкувати
PDF
17
липня
2011

Молодіжний кінотабір ПРООН-ЄС долає гендерні стереотипи

camp_s12-16 липня, Київ. Майже 100 молодих людей з усіх куточків України у віці від 18 до 35 років взяли участь у літньому таборі GenderCamp. Під час перебування у GenderCamp учасники пройшли тренінги з ґендерної чутливості, протидії домашньому насильству, а також з операторської майстерності, режисури, продюсування та поширення ідей у соціальних медіа. Табір було організовано спільним проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні» в рамках конкурсу короткометражних фільмів на ґендерну тематику «Ген рівності».

Друкувати
PDF
17
червня
2011

В Україні стартував конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику

gene_l17 червня 2011, Київ - в Україні стартував конкурс короткометражних фільмів на ґендерну тематику «Ген Рівності». Мета конкурсу – привернути увагу молоді до проблеми насильства в сім’ях, нерівних прав і можливостей жінок і чоловіків у суспільному, і, зокрема, сімейному житті. Організатори – Програма розвитку ООН і представництво Європейського Союзу в Україні за підтримки Державної служби молоді та спорту України. Серед членів журі – відомі діячі мистецтв Павло ГУДІМОВ та Євгенія ГАПЧИНСЬКА, режисер Віктор ПРИДУВАЛОВ, співачка ДЖАМАЛА, директор MTV Україна Андрій УРЕНЬОВ, спортсмен Денис СИЛАНТЬЄВ та інші.