Наші новини

Друкувати
PDF
02
червня
2011

У Верховній Раді України обговорили проект змін до законодавства про насильство в сім’ї

rada2Київ, 2 червня. У Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, національних менших та міжнаціональних відносин народні депутати України разом з експертами, представниками міжнародних та громадських організацій обговорили проект змін, що потрібно внести у законодавство з питань попередження насильства в сім’ї.
Друкувати
PDF
30
травня
2011

У Верховній Раді зареєстровано проект змін в законодавство про ґендерну рівність

Київ, 30 травня - Народні депутати України зареєстрували проект Закону України про несення змін до законодавства про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Передбачається, що прийняття згаданого законопроекту допоможу приведенню українського законодавства у відповідність зі світовими тенденціями забезпечення прав людини. До розробки зазначеного проекту долучились представники центральних органів виконавчої влади, громадських організацій та експерти Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні (спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН).

Друкувати
PDF
26
травня
2011

ПРООН та ЄС підтримали низку ініціатив громадянського суспільства у сфері освіти та боротьби з насильством в сім’ї

Київ, 26 травня - У 2011 році Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні (спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН) вперше підтримає ініціативи громадянського суспільства через фінансування грантових проектів. Конкурс заявок був спрямований на підтримку ґендерних досліджень та ґендерної освіти в українських університетах, дослідницьких та наукових центрах, а також запобігання та протидії  насильству в сім’ї.

Друкувати
PDF
09
травня
2011

Міносвіти, ПРООН та ЄС відзначили студентів-авторів наукових робіт з напрямку «Ґендерні дослідження»

27-29 квітня, Тернопіль – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України за підтримки Програми розвитку ООН та Представництва Європейського Союзу в Україні відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з гуманітарних наук з напрямку «Ґендерні дослідження». Урочисте нагородження пройшло під час Міжнародної науково-практичної конференції «Ґендерна освіта – ресурс розвитку паритетної демократії», що відбулась на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Друкувати
PDF
04
березня
2011

Провідні експерти з ґендерної політики стурбовані ліквідацією міністерства у справах сім’ї

3 березня, Київ – Понад 150 представниць і представників громадських та міжнародних організацій висловили стурбованість державною політикою щодо рівності прав жінок і чоловіків, адже в результаті адміністративної реформи зник центральний орган виконавчої влади, відповідальний за реалізацію гендерної політики і його функції не були передані іншій установі. Таку позицію вони висловили під час Міжнародного форуму «Україна – суспільство рівних можливостей», що пройшов у Києві напередодні Міжнародного дня жінок.