Наші новини

Друкувати
PDF
03
березня
2011

Фотовиставка «Міжнародний жіночий день – і100рія у фотографіях»

Київ, 2 березня. Представництво ООН в Україні разом з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Державної служби у справах молоді та спорту України підготували фотовиставку «Міжнародний жіночий день – і100рія у фотографіях».

Друкувати
PDF
30
грудня
2010

Привітання зі святами

Дорогі друзі, колеги, партнери!

Команда Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні від щирого серця вітає вас з різдвяними й новорічними святами!
У році, що закінчується, ми з Вами чимало зробили для того, щоб гендерні підходи стали нормою життя в Україні, однак, як ми бачимо, – значна частина цього шляху ще попереду.
Тож бажаємо всім нам впевненості, наснаги та сил, адже без нашої з вами переконливої та наполегливої праці не можна очікувати чудес. Дива творять люди, тому бажаємо Вам бути тими людьми, які здатні перетворити мрії на реальність.
Веселих свят у колі рідних, близьких та друзів! Нехай різдвяна зірка осяє своїм благословенням Вас і Ваші родини.

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні

Друкувати
PDF
18
грудня
2010

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий урок з питань ґендерної рівності

Київ, 17 грудня 2010: Оголошено прізвища переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий урок з питань ґендерної рівності серед вчителів 5-11 класів. У приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та фіналістів конкурсу, що проводився Міністерством разом з Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні (спільний проект Європейського Союзу та Програмою розвитку ООН).


Друкувати
PDF
14
грудня
2010

Лідери жіночих організацій обговорили з Адміністратором Програми розвитку ООН гендерні проблеми України

14 грудня 2010 року, Київ: Адміністратор ПРООН зустрілася з жінками – активістами організацій громадянського суспільства з захисту прав жінок під час свого візиту в Україну. Учасниці наради поінформували Хелен Кларк про гендерні проблеми, які все ще існують в України і не можуть бути усунені одним лише законодавчим шляхом. Представниці організацій громадянського суспільства передали Хелен Кларк лист, в якому вони виклали своє бачення  та шляхи подолання кризового стану гендерної політики в Україні. 


 

Друкувати
PDF
24
листопада
2010

Уряд України, Європейський Союз та Організація Об’єднаних Націй сформували спільний заклик до боротьби з домашнім насильством та запуску кампанії, щоб зламати стіну мовчання

Київ, 24 листопада – з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, пан Равіль Саффіулін, Міністр України у справах сім’ї, молоді і спорту, Золтан Салай, голова відділу політики, преси та інформації Представництва ЄС в Україні, та пан Олів’є Адам, регіональний Координатор ООН, оголосили про початок кампанії «Шістнадцять днів проти насильства», закликаючи покласти край стіні мовчання, що оточує дану тему.