Наші новини

Друкувати
PDF
19
листопада
2010

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти ґендерного насильства»

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту за підтримки Представництва Європейського Союзу та Представництва ООН в Україні оголошують про проведення в Україні щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти ґендерного насильства».

Кампанія традиційно розпочнеться 25 листопада, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок й триватиме 10 днів, до 10 грудня – Дня прав людини.

Друкувати
PDF
11
листопада
2010

Визначено 20 найкращих методик уроку з ґендерної рівності

Київ, 11 листопада. Завершилось підведення підсумків першого етапу конкурсу уроків з ґендерної рівності, що проводився спільно Міністерством освіти і науки України та Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні (спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН). 
Загалом на конкурс надійшло 425 заявок від вчителів з усіх регіонів України та різної спеціалізації. Зокрема, участь у конкурсі взяли вчителі з правознавства, фізики, етики, хімії, фізичної культури, праці, біології та ін. 

Друкувати
PDF
21
вересня
2010

В Україні вперше в історії створено п’ять ґендерних кафедр

м. Київ, 20 вересня 2010 р. - В Україні вперше з’явились кафедри ґендерних студій одразу у п’яти вищих навчальних закладах країни. Створення кафедр стало результатом конкурсу, що був проведений Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Європейського Союзу. У столиці відбулось нагородження переможців конкурсу та презентація новостворених кафедр.

Друкувати
PDF
07
вересня
2010

ПРООН підтримує проведення оцінки та моніторингу програм з утвердження ґендерної рівності

м. Чернігів, 2-3 вересня 2010 р.: Експерти Програми розвитку ООН спільно з фахівцями Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту представили методику проведення оцінки та моніторингу соціальних програм. У 2010 році завершується термін виконання Державної програми з утвердження ґендерної рівності та низки регіональних програм, у зв’язку з чим постає необхідність розробки нових програм. Для забезпечення розробки якісних програм, ПРООН та Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту сприятимуть проведенню моніторингу реалізації попередніх програм, з метою врахування отриманого досвіду.

Друкувати
PDF
28
серпня
2010

Ґендерні підходи стануть частиною Стратегії розвитку державної кадрової політики України

м. Київ, 27 серпня: В Головному управлінні державної служби відбулось обговорення проекту Стратегії державної кадрової політики, яка розрахована на період до 2020 року. Передбачається, що Стратегія дасть відповіді на сучасні виклики у сфері розвитку та використання людського потенціалу. Вперше подібний документ містить окремий розділ, що стосується ґендерної політики і учасники наради неодноразово наголошували на необхідності врахування ґендерних підходів в сучасному управлінні кадрами.