Наші новини

Друкувати
PDF
07
грудня
2009

Неофіційна заробітна плата призводить до мінімальних пенсій та мізерних декретних виплат українським жінкам

Київ, 7 грудня. За рівнем зайнятості жінок Україна випереджає країни Європейського Союзу, втім можливості для поєднання сімейного життя та роботи значно ширші для батьків (жінок і чоловіків) у країнах західної Європи. Такими є результати дослідження «Жінки та чоловіки на ринку праці України», що було здійснено міжнародними та українськими експертами на запит спільного проекту ЄС-ПРООН «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні».
Друкувати
PDF
30
листопада
2009

Вперше державний звіт щодо виконання Україною Конвенції CEDAW був винесений на обговорення громадськості

Київ, 27 листопада: Під час «круглого столу», присвяченого 30-й річниці прийняття Конвенції ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW) було обговорено Державний та альтернативний звіти щодо виконання Україною положень Конвенції та прогресу у забезпеченні рівності жінок і чоловіків в Україні.

Друкувати
PDF
25
листопада
2009

Українські жінки, що страждають від домашнього насильства, стали частіше звертатись по допомогу

В Україні лише впродовж 10 місяців цього року міліцією було поставлено на облік більше 60 тисяч осіб, які вчиняли насильство вдома. Ця кількість збільшилася на майже шість тисяч осіб, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, Мінсім’ямолодьспорт України та міжнародні партнери українського Уряду – Представництва Європейської Комісії та Програми розвитку ООН в Україні – наголосили на важливості проведення спільних інформаційно-просвітницьких кампаній та продовження роботи задля забезпечення ґендерної рівності в українському суспільстві. 
Друкувати
PDF
25
листопада
2009

За підтримки ПРООН розпочато створення ґендерного портрету України

Суми, 25-26 листопада. За підтримки Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН на базі Сумського державного університету відбулась Всеукраїнська практична конференція  «Гендерна мапа України». 

Друкувати
PDF
04
листопада
2009

У Женеві українська делегація представила звіт про впровадження ґендерної рівності в країні

2-3 листопада, Женева: Українська делегація представила досягнення країни з впровадження Платформи дій, що була прийнята у 1995 році під час Четвертої світової конференції жінок у Пекіні. В рамках підготовки до глобального огляду досягнень з впровадження Платформи дій протягом 1995-2010, який відбудеться у березні наступного року, Європейська економічна комісія ООН (UNECE) проводить огляд становища жінок у Європейському регіоні.