Наші новини

Друкувати
PDF
20
червня
2012

Проект НҐМ у «Європейському містечку»

ev-logo-uaПід час проведення футбольного чемпіонату Євро 2012 Київ пропонує чергову атракцію для своїх мешканців та гостей: «Європейське містечко. Наш Континент. Наше Майбутнє». З 2 червня до 1 липня під Аркою Дружби народів «Європейське містечко» представить проекти та досвід міжнародної співпраці заради розвитку в одинадцяти обраних сферах. Покликанням «Європейського містечка» є популяризація європейської інтеграції та співробітництва у інтерактивний та невимушений спосіб. «Європейське містечко» - спільна німецько-українська ініціатива у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Київською міською державною адміністрацією.

В рамках «Європейського містечка» Проект ПРООН НҐМ взяв участь у програмі Днів Демократії, Громадянського Суспільства та Прав Людини 8-9 червня представивши виставку карикатур від переможців конкурсу «Ґендерний стереотип – карикатура дійсності», а також здійснивши показ короткометражних фільмів з фестивалю «Ген рівності».

За додатковою інформацією та детальною програмою прохання звертатися за адресою http://eurovillage2012.org/

Друкувати
PDF
13
березня
2012

Політичні партії підтримують посилення політичного представництва жінок

1286_bКиїв - Національний демократичний інститут та Програма розвитку Організації Об'єднаних провели відкриту дискусію«Зміцнення політичних партій через залучення жінок», що зібрала разом політичних лідерів, експертів, активістів організацій громадянського суспільства та виборців для обговорення питань щодо ролі політичних партій у посиленні участі жінок. В обговоренні взяли участь Арсеній Яценюк,лідер партії «Фронт змін», народний депутат України, Дмитро Шенцев, Заступник Голови Партії регіонів, народний депутат України, Віталій Кличко, Лідер партії УДАР, депутат Київради, Борис Тарасюк, Голова Народного Руху України, народний депутат України, Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні, Крістіна Вілфор, Директор НДІ/Україна, народні депутати – Юлія Ковалевська, Ірина Геращенко, Олена Кондратюк, радник Президента Марина Ставнійчук.

Друкувати
PDF
17
грудня
2011

Найбільший у Східній Європі гендерний проект підбив підсумки своєї діяльності

closing18 посібників, майже 2500 тренінгів для 50 тисяч працівників різних галузей, 3 освітні центри, 5 спеціалізованих кафедр в університетах, створення гендерної карти України - з такими результатами завершив роботу трирічний спільний Проект Програми розвитку ООН та Євросоюзу «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні».

У вересні 2008 він стартував з метою підтримати діяльність української влади та громадянського суспільства в утвердженні гендерної рівності. Простіше кажучи, пояснити українцям, чому для них актуальна ця тематика, і показати механізми вирішення гендерних проблем в Україні.

За даними на 2010 рік, Україна займає 63 місце в світі (із 134 країн, включених до рейтингу ) за рівнем дотримання показника оцінки гендерної рівності.
На конференції, що відбулася в Києві 16 грудня з нагоди завершення Проекту, доповідачі визнали, що за три роки неможливо повністю змінити ставлення суспільства до гендерної проблематики.

Друкувати
PDF
26
листопада
2011

16 днів проти ґендерного насильства

carics201125 листопада 2011 року у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок в Україні та усьому світі стартувала щорічна акція «16 днів проти  ґендерного насильства». В Україні про початок акції було оголошено під час відкриття виставки карикатур на ґендерну тематику та соціального плакату проти насильства над жінками, що розпочала свою роботу у Музеї сучасного мистецтва України в Києві.