Наші новини

Друкувати
PDF
04
березня
2011

Провідні експерти з ґендерної політики стурбовані ліквідацією міністерства у справах сім’ї

3 березня, Київ – Понад 150 представниць і представників громадських та міжнародних організацій висловили стурбованість державною політикою щодо рівності прав жінок і чоловіків, адже в результаті адміністративної реформи зник центральний орган виконавчої влади, відповідальний за реалізацію гендерної політики і його функції не були передані іншій установі. Таку позицію вони висловили під час Міжнародного форуму «Україна – суспільство рівних можливостей», що пройшов у Києві напередодні Міжнародного дня жінок.

Друкувати
PDF
03
березня
2011

Фотовиставка «Міжнародний жіночий день – і100рія у фотографіях»

Київ, 2 березня. Представництво ООН в Україні разом з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Державної служби у справах молоді та спорту України підготували фотовиставку «Міжнародний жіночий день – і100рія у фотографіях».

Друкувати
PDF
30
грудня
2010

Привітання зі святами

Дорогі друзі, колеги, партнери!

Команда Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні від щирого серця вітає вас з різдвяними й новорічними святами!
У році, що закінчується, ми з Вами чимало зробили для того, щоб гендерні підходи стали нормою життя в Україні, однак, як ми бачимо, – значна частина цього шляху ще попереду.
Тож бажаємо всім нам впевненості, наснаги та сил, адже без нашої з вами переконливої та наполегливої праці не можна очікувати чудес. Дива творять люди, тому бажаємо Вам бути тими людьми, які здатні перетворити мрії на реальність.
Веселих свят у колі рідних, близьких та друзів! Нехай різдвяна зірка осяє своїм благословенням Вас і Ваші родини.

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні

Друкувати
PDF
18
грудня
2010

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий урок з питань ґендерної рівності

Київ, 17 грудня 2010: Оголошено прізвища переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий урок з питань ґендерної рівності серед вчителів 5-11 класів. У приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та фіналістів конкурсу, що проводився Міністерством разом з Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні (спільний проект Європейського Союзу та Програмою розвитку ООН).