Наші новини

Друкувати
PDF
14
грудня
2010

Лідери жіночих організацій обговорили з Адміністратором Програми розвитку ООН гендерні проблеми України

14 грудня 2010 року, Київ: Адміністратор ПРООН зустрілася з жінками – активістами організацій громадянського суспільства з захисту прав жінок під час свого візиту в Україну. Учасниці наради поінформували Хелен Кларк про гендерні проблеми, які все ще існують в України і не можуть бути усунені одним лише законодавчим шляхом. Представниці організацій громадянського суспільства передали Хелен Кларк лист, в якому вони виклали своє бачення  та шляхи подолання кризового стану гендерної політики в Україні. 


 

Друкувати
PDF
24
листопада
2010

Уряд України, Європейський Союз та Організація Об’єднаних Націй сформували спільний заклик до боротьби з домашнім насильством та запуску кампанії, щоб зламати стіну мовчання

Київ, 24 листопада – з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, пан Равіль Саффіулін, Міністр України у справах сім’ї, молоді і спорту, Золтан Салай, голова відділу політики, преси та інформації Представництва ЄС в Україні, та пан Олів’є Адам, регіональний Координатор ООН, оголосили про початок кампанії «Шістнадцять днів проти насильства», закликаючи покласти край стіні мовчання, що оточує дану тему.

Друкувати
PDF
19
листопада
2010

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти ґендерного насильства»

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту за підтримки Представництва Європейського Союзу та Представництва ООН в Україні оголошують про проведення в Україні щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти ґендерного насильства».

Кампанія традиційно розпочнеться 25 листопада, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок й триватиме 10 днів, до 10 грудня – Дня прав людини.

Друкувати
PDF
11
листопада
2010

Визначено 20 найкращих методик уроку з ґендерної рівності

Київ, 11 листопада. Завершилось підведення підсумків першого етапу конкурсу уроків з ґендерної рівності, що проводився спільно Міністерством освіти і науки України та Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні (спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН). 
Загалом на конкурс надійшло 425 заявок від вчителів з усіх регіонів України та різної спеціалізації. Зокрема, участь у конкурсі взяли вчителі з правознавства, фізики, етики, хімії, фізичної культури, праці, біології та ін.