Наші новини

Друкувати
PDF
21
вересня
2010

В Україні вперше в історії створено п’ять ґендерних кафедр

м. Київ, 20 вересня 2010 р. - В Україні вперше з’явились кафедри ґендерних студій одразу у п’яти вищих навчальних закладах країни. Створення кафедр стало результатом конкурсу, що був проведений Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Європейського Союзу. У столиці відбулось нагородження переможців конкурсу та презентація новостворених кафедр.

Друкувати
PDF
07
вересня
2010

ПРООН підтримує проведення оцінки та моніторингу програм з утвердження ґендерної рівності

м. Чернігів, 2-3 вересня 2010 р.: Експерти Програми розвитку ООН спільно з фахівцями Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту представили методику проведення оцінки та моніторингу соціальних програм. У 2010 році завершується термін виконання Державної програми з утвердження ґендерної рівності та низки регіональних програм, у зв’язку з чим постає необхідність розробки нових програм. Для забезпечення розробки якісних програм, ПРООН та Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту сприятимуть проведенню моніторингу реалізації попередніх програм, з метою врахування отриманого досвіду.

Друкувати
PDF
28
серпня
2010

Ґендерні підходи стануть частиною Стратегії розвитку державної кадрової політики України

м. Київ, 27 серпня: В Головному управлінні державної служби відбулось обговорення проекту Стратегії державної кадрової політики, яка розрахована на період до 2020 року. Передбачається, що Стратегія дасть відповіді на сучасні виклики у сфері розвитку та використання людського потенціалу. Вперше подібний документ містить окремий розділ, що стосується ґендерної політики і учасники наради неодноразово наголошували на необхідності врахування ґендерних підходів в сучасному управлінні кадрами.

Друкувати
PDF
13
серпня
2010

За вчинення домашнього насильства в Україні найчастіше карають штрафом

11-12 серпня 2010 року, Харків. За вчинення домашнього насильства, в Україні найчастіше карають штрафом, який нерідко сплачує сама жертва зі спільного сімейного бюджету. Найбільший показник має Тернопільська область – там, у поточному році, зі загальної кількості випадків насильства в сім’ї (в рамках адміністративного кодексу), 98,5 % кривдників були покарані саме штрафом і лише по відношенню до 1,5 % з них, було застосовано адміністративний арешт на 5 діб. Таку інформацію оприлюднили експерти Програми розвитку ООН під час семінару, що був присвячений питанням взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування з питань попередження насильства в сім’ї. Семінар зібрав фахівців управлінь у справах сім’ї та молоді, служб у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб дільничних інспекторів міліції Харківської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.