Наші новини

Друкувати
PDF
31
липня
2012

Кмітливі практики

Як спадкоємець Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН, Проект «Підтримка впровадження національного ґендерного механізму» підготував публікацію «Кмітливо про ґендер: успішні підходи та ключові віхи розбудови ґендерної рівності в Україні у 2008-2011 роках». Ця публікація підготована як частина комплексного аналізу результатів, уроків та успішних практик діяльності Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні – найбільшої ініціативи з впровадження ґендерної рівності серед країн Східної Європи за останні 20 років.

Видання призначене для широкої аудиторії, зокрема державних службовців, представників неурядових організацій, дослідників, викладачів університетів, працівників проектів з впровадження ґендерної рівності, боротьби з домашнім насильством, захисту прав жінок, а також представників міжнародної спільноти.

Друкувати
PDF
20
червня
2012

Проект НҐМ у «Європейському містечку»

ev-logo-uaПід час проведення футбольного чемпіонату Євро 2012 Київ пропонує чергову атракцію для своїх мешканців та гостей: «Європейське містечко. Наш Континент. Наше Майбутнє». З 2 червня до 1 липня під Аркою Дружби народів «Європейське містечко» представить проекти та досвід міжнародної співпраці заради розвитку в одинадцяти обраних сферах. Покликанням «Європейського містечка» є популяризація європейської інтеграції та співробітництва у інтерактивний та невимушений спосіб. «Європейське містечко» - спільна німецько-українська ініціатива у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Київською міською державною адміністрацією.

В рамках «Європейського містечка» Проект ПРООН НҐМ взяв участь у програмі Днів Демократії, Громадянського Суспільства та Прав Людини 8-9 червня представивши виставку карикатур від переможців конкурсу «Ґендерний стереотип – карикатура дійсності», а також здійснивши показ короткометражних фільмів з фестивалю «Ген рівності».

За додатковою інформацією та детальною програмою прохання звертатися за адресою http://eurovillage2012.org/

Друкувати
PDF
13
березня
2012

Політичні партії підтримують посилення політичного представництва жінок

1286_bКиїв - Національний демократичний інститут та Програма розвитку Організації Об'єднаних провели відкриту дискусію«Зміцнення політичних партій через залучення жінок», що зібрала разом політичних лідерів, експертів, активістів організацій громадянського суспільства та виборців для обговорення питань щодо ролі політичних партій у посиленні участі жінок. В обговоренні взяли участь Арсеній Яценюк,лідер партії «Фронт змін», народний депутат України, Дмитро Шенцев, Заступник Голови Партії регіонів, народний депутат України, Віталій Кличко, Лідер партії УДАР, депутат Київради, Борис Тарасюк, Голова Народного Руху України, народний депутат України, Рікарда Рігер, Директор Представництва ПРООН в Україні, Крістіна Вілфор, Директор НДІ/Україна, народні депутати – Юлія Ковалевська, Ірина Геращенко, Олена Кондратюк, радник Президента Марина Ставнійчук.