Наші новини

Друкувати
PDF
10
грудня
2008

Закарпатські журналісти обговорювали права батьків

Ужгород, 10 грудня: Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні (проект, який співфінансується Європейським Союзом, Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку Sida, Програмою розвитку ООН, та впроваджується ПРООН) спільно із Закарпатською обласною державною адміністрацією провели засідання Ужгородського прес-клубу реформ на тему «Відповідальне батьківство».
Друкувати
PDF
28
листопада
2008

Українські спортсмени проти насильства

Київ, 28 листопада. В Україні триває акція «16 днів проти гендерного насильства», яка розпочалась у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. В ці дні набуває нових обертів Національна кампанія «Стоп насильству!», що була ініційована Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і неурядовими організаціями у відповідь на заклик Генерального Секретаря ООН. 

Друкувати
PDF
26
листопада
2008

В школах пройдуть уроки ґендерної рівності

Київ, 26 листопада. До кінця року Програма рівних можливостей та прав жінок Програми Розвитку ООН спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту проведуть в українських школах Урок ґендерної рівності. Такі заняття стали вже традиційними і у цьому році пройде другий урок всеукраїнський урок ґендерної рівності. 
Друкувати
PDF
25
листопада
2008

В Україні стартували дні проти ґендерного насильства

25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, у всьому світі традиційно стартувала акція «16 днів проти ґендерного насильства». У 2008 році акція проходить одночасно з 16-денною кампанією ООН з прав людини в рамках програми «Людська гідність та справедливість для всіх нас». Заходи охоплять цілу низку пам’ятних дат ООН і завершаться 10 грудня – у День прав людини.