Наші новини

Друкувати
PDF
17
грудня
2011

Найбільший у Східній Європі гендерний проект підбив підсумки своєї діяльності

closing18 посібників, майже 2500 тренінгів для 50 тисяч працівників різних галузей, 3 освітні центри, 5 спеціалізованих кафедр в університетах, створення гендерної карти України - з такими результатами завершив роботу трирічний спільний Проект Програми розвитку ООН та Євросоюзу «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні».

У вересні 2008 він стартував з метою підтримати діяльність української влади та громадянського суспільства в утвердженні гендерної рівності. Простіше кажучи, пояснити українцям, чому для них актуальна ця тематика, і показати механізми вирішення гендерних проблем в Україні.

За даними на 2010 рік, Україна займає 63 місце в світі (із 134 країн, включених до рейтингу ) за рівнем дотримання показника оцінки гендерної рівності.
На конференції, що відбулася в Києві 16 грудня з нагоди завершення Проекту, доповідачі визнали, що за три роки неможливо повністю змінити ставлення суспільства до гендерної проблематики.

Друкувати
PDF
26
листопада
2011

16 днів проти ґендерного насильства

carics201125 листопада 2011 року у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок в Україні та усьому світі стартувала щорічна акція «16 днів проти  ґендерного насильства». В Україні про початок акції було оголошено під час відкриття виставки карикатур на ґендерну тематику та соціального плакату проти насильства над жінками, що розпочала свою роботу у Музеї сучасного мистецтва України в Києві.

Друкувати
PDF
13
листопада
2011

«Ген рівності» української молоді: GenderFilmFest назвав переможців

genfest12 листопада 2011 року в Києві відбувся молодіжний кінофестиваль GenderFilmFest, організований Програмою розвитку ООН спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства соціальної політики України. Під час Фестивалю організатори та члени журі нагородили авторів найкращих короткометражок, що висвітлюють існуючі в суспільстві ґендерні стереотипи.

Друкувати
PDF
27
жовтня
2011

Українські та європейські політики та експерти обговорюють сучасні тенденції розвитку національних механізмів забезпечення рівності жінок та чоловіків

coe_smКиїв - В рамках головування України у Комітеті міністрів Ради Європи розпочала свою роботу дводенна Міжнародна конференція «Сучасні тенденції розвитку національних механізмів забезпечення рівності жінок та чоловіків в європейських країнах». Співорганізаторами конференції виступили Програма розвитку ООН та Представництво Європейського Союзу в Україні.