Мережа чоловіків

Друкувати
PDF
15
червня
2009

Мережа чоловіків-лідерів

 
Національна мережа чоловіків-лідерів проти насильства

У 2009 році Міжнародний жіночий день у всьому світі відзначався під девізом «Жінки і Чоловіки: разом подолаємо насильство щодо до жінок».
Напередодні Міжнародного жіночого дня Організаційний комітет Національної кампанії «Стоп насильству!» звернувся до українських чоловіків, які відіграють значну роль у розвитку суспільства з пропозицією об’єднатись в «Національну мережу чоловіків-лідерів проти насильства».
Саме чоловіки, які досягли в своєму житті значного успіху, можуть стати авторитетним прикладом для інших. Організатори кампанії впевнені, що українські чоловіки дослухаються закликів відомих спортсменів, народних артистів, митців та політиків припинити насильство над жінками.
Серед перших чоловіків, які приєднались до мережі заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, Міністр Юстиції України Микола Оніщук, президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, багаторазовий чемпіон світу та Європи з плавання Олег Лісогор, срібний призер Олімпійських ігор з плавання Денис Силантьєв, народний артист України Богдан Бенюк та інші. 
Кампанію підтримує Мережа центрів «Чоловіки проти насильства», а також «Тато-школи» – організації, що займаються розвитком відповідального батьківства. 

«Насильство, яке чиниться по відношенню до жінок і дітей стосується не лише жінок і дітей – це справа всього суспільства. Досить не помічати і замовчувати цю проблему. Ми здатні на національному рівні протистояти їй».
Микола Томенко, заступник Голови Верховної Ради України

«Насильство проти жінок є перепоною людському розвитку, воно принижує жінок, руйнує сім'ї та суспільство взагалі. Ми всі повинні пам'ятати, що коли справа йде про домашнє насильство, мовчання означає співучасть».
Юрій Павленко, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту

«Впевнений, що Кампанія «Стоп насильству!» сколихне усе суспільство і примусить замислитись на таким ганебним явищем, як насильство над жінками, яке, нажаль, є і в нашій країні».
Сергій Бубка, президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон

«Глибоко переконаний, що ми маємо зробити все можливе для формування в суспільстві ненасильницького світогляду та створення нетерпимості до такого явища як насильство в сім‘ї.».
Микола Оніщук, Міністр юстиції України

«У моїй родині всі покоління чоловіків з великою шаною ставились до жінок і мені складно навіть уявити можливість застосування сили по відношенню до жінки. Тому, я вважаю, необхідно створювати нові моделі поведінки для тих людей, які стикались у своєму житті з жорстокістю і особливу увагу приділяти вихованню дітей».
Денис Силантьєв, срібний призер Олімпійських ігор з плавання

«Сьогодні суспільство стикається з насильством на екранах телевізорів, у рекламі, тому вкрай важливо створити зустрічний потік позитивної, конструктивної інформації і показати суспільству, що можна жити не застосовуючи силу. Вірю, що спортсмени не залишаться байдужими і багато знаних у суспільстві імен поповнять список чоловіків-лідерів, які виступають проти насильства».
Олег Лісогор, багаторазовий чемпіон світу та Європи з плавання
 
 

Чоловіки-учасники Національної мережі чоловіків-лідерів проти насильства 

   

 

Богдан Бенюк

Народний артист України

 

Сергій Бубка

Президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон

 

Андрій Древицький 

 

Голова Ради політичної партії "Партія народний порядок"

 

 

Андрій Гусін

Футболіст

 

Олег Лісогор

Багаторазовий чемпіон світу та Європи з плавання

 

Іван Малкович

Засновник видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га»

 

Володимир Марущенко

Народний депутат України

 

Олександр Марченко

Президент Міжнародного центру батьківства

 

Микола Оніщук

Міністр юстиції України (2007-2010)

 

Юрій Павленко

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту (2007-2010)

 

Денис Сілантьєв

Срібний призер Олімпійських ігор з плавання

 

Володимир Стретович

Голова партії Християнсько-Демократичний Союз, народний депутат України

 

Остап Ступка

Народний артист України

 

Микола Томенко

Заступник голови ВРУ

 

Данило Яневський

Заслужений журналіст України


Якщо Ви бажаєте приєднатись до Національної мережі чоловіків-лідерів проти насильства, зв’яжіться з Миколою Ябченком, спеціалістом зі зв’язків з громадськістю та редагування, 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні
Адреса: 
м. Київ, 01133, бул. Лесі Українки 7Б, оф.47, секція Г

Телефони: 
+380 44 569 40 75
+380 44 569 14 82 /83
Факс: +380 44 569 40 76