Оголошення

Друкувати
PDF
03
лютого
2011

Ґендерна освіта – ресурс розвитку паритетної демократії

27-29 квітня, м. Тернопіль. Міжнародна науково-практична конференція «Ґендерна освіта – ресурс розвитку паритетної демократії» за підсумками VІ Всеукраїнського конкурсу студентів та молодих вчених з напрямку «Ґендерні дослідження». Метою конференції є поширення гендерних знань як стратегічного напрямку державної гендерної політики,впровадження ґендерно чутливого підходу у сферу гуманітарного знання.

Друкувати
PDF
17
січня
2011

Оголошення

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ МІЖНАРОДНОЇ науково-практичної конференції „ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ”, яка відбудеться 22 квітня 2011 року у м. Києві.

Друкувати
PDF
05
листопада
2010

Розгляд заявок Всеукраїнського конкурсу уроків з ґендерної рівності продовжено

Шановні вчителі!

Міністерство освіти і науки України та Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні щиро дякують всім, хто подав заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі уроків з ґендерної   рівності.

Нагадуємо, що останній термін подавання матеріалів для участі у конкурсі минув 4 листопада.

Враховуючи, що надійшло понад 400 заявок, журі продовжить розгляд поданих заявок до 10 листопада, після чого будуть оголошені 20 фіналістів.

Дякуємо за участь та розуміння.

Оргкомітет


 

Друкувати
PDF
30
вересня
2010

Конкурс на кращий урок з питань ґендерної рівності серед вчителів 5-11 класів

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України оголошує конкурс на кращий урок з питань ґендерної рівності серед вчителів 5-11 класів, яка реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.


Друкувати
PDF
01
березня
2010

Конкурс на створення кафедр ґендерних студій в університетах України

УВАГА - Конкурс на створення кафедр продовжено!!!