Друкувати
08
липня
2009

Конкурс тренерів (національних експертів)

Конкурс тренерів (національних експертів)

для участі у тренінгах для тренерів із ґендерної політики 

(серпень 2009 р. – лютий 2010 р.)


Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує конкурс тренерів (національних експертів) для участі у навчальній програмі (тренінгу для тренерів) із ґендерної політики. Передбачається, що учасники тренінгу – майбутні тренери – будуть підвищувати кваліфікацію державних службовців із запровадження ґендерних підходів у їх діяльність. Програма реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і ПРООН.

Навчання тренерів будуть проводити спеціально запрошені міжнародний та національний експерти. Активним учасникам програми, які успішно пройдуть підготовку та складуть кваліфікаційні іспити, будуть видані свідоцтва міжнародного рівня, а також буде запропонована подальша співпраця з проведення семінарів в рамках Програми. 

Навчання відбуватиметься без відриву від основного місця роботи і не передбачатиме найму на постійне місце роботи в Програму рівних можливостей та прав жінок в Україні.

До участі у конкурсі запрошуються:

викладачі, науковці, представники громадських організацій, які мають досвід участі та проведення тренінгів, а також досвід роботи у сфері ґендерної політики. 

Вимоги до кандидатів

• ґрунтовні знання у галузі загальної теорії ґендерних досліджень та ґендерної політики;
• досвід викладацької/тренерської роботи;
• можливість взяти участь у чотирьох 6(5)-денних тренінгах, які відбуватимуться в різних регіонах України в період з серпня 2009 р. до лютого 2010 р.;
• можливість виїзду в інші регіони протягом наступних двох років з метою проведення тренінгів для державних службовців;
• досвід роботи із державними структурами є додатковою перевагою; 
• досвід розробки та впровадження проектів з питань підвищення ґендерних знань та ґендерної чутливості будуть додатковими перевагами; 
• знання англійської мови є додатковою перевагою.


Процедура відбору та участі у програмі:

1. Подання заявок на участь у конкурсі (натисніть тут, щоб завантажити файл) – до 20 липня 2009 р. 
2. До заявки слід додавати CV та заповнену UN Personal History Form, яку можна завантажити за адресою
  http://www.un.kiev.ua/bc/jobs/un_personal_history_form.doc . 
3. У разі виникнення потреби з кандидатами додатково може бути проведено співбесіду або зроблено запит на отримання додаткових відомостей. 
4. Відбір учасників (буде відібрано 60 осіб) буде завершено 25 липня 2009 р.
5. Період проведення тренінгів – серпень, вересень-жовтень та жовтень-листопад 2009 р. (учасників буде розподілено на групи).
6. Підсумковий тренінг, під час якого буде вручено свідоцтва, – січень-лютий 2009 р. 

Навчання тренерів здійснюється на безоплатній основі. Учасникам буде забезпечено проживання та компенсовано вартість проїзду. 

Документи з приміткою «Конкурс тренерів» просимо надсилати на електронну адресу genderATundp.org.ua. У разі потреби додаткову інформацію можна отримати за тел. +38 044 569 14 87 або +38 044 569 40 75.